Portfolio - Lista wykonanych prac

desk

Konfigurator parametryczny biurko

Dla producenta mebli opracowano unikalny konfigurator parametryczny. W nim można wizualnie zmienić wysokość, szerokość i głębokość stołu, zmienić kolory i tekstury. Ponadto można dodać otwory na przewody o różnych kształtach i różnych pozycjach. Punktem kulminacyjnym projektu jest to, że po zebraniu odpowiedniego stołu użytkownik może udostępnić link znajomym, przechodząc do którego zobaczą ten sam stół.

ZOBACZ PROJEKT

Interaktywny model
scutera elektrycznego 3D

Interaktywny model 3D scutera elektrycznego na stronie głównej witryny. Aplikacja internetowa pozwala klientowi przeglądać towary ze wszystkich stron, przybliżać lub oddalać. Szybkie ładowanie i płynna interakcja z modelem pozwoli potencjalnym nabywcom uzyskać maksymalne pozytywne wrażenia.

ZOBACZ PROJEKT
ice
desk

3D konfigurator odzieży

Jest dobrym przykładem realistycznego wyświetlania kolorów i faktur tkaniny. Funkcjonalność konfiguratora 3D pozwala wybrać długość produktu, połączyć materiały, kolory wykończenia zewnętrznego i wewnętrznego, wybrać rodzaj zapięć, zmienić kształt kaptura i kieszeni. Za pomocą tej aplikacji internetowej, można stworzyć ponad 80 tysięcy unikalnych opcji odzieży wierzchnie.

ZOBACZ PROJEKT

Konfigurator domu 3D
z kostką brukową

Projekt został opracowany na zamówienie producenta kostki brukowej.W konfiguratorze są możliwości dostosowania większości komponentów domu, a więcej uwagi poświęca się układarkom. Osobliwością jest możliwość przejścia z karty produktu do konfiguratora, w którym wybrana kostka brukowa jest automatycznie stosowana.

ZOBACZ PROJEKT
ice
mask

Interaktywny model
maska oddechowa

Opracowano interaktywny model maski oddechowej do umieszczenia w treści strony głównej witryny. Rozwiązano kwestię demonstracji podstawowych cech konstrukcyjnych, a także, za pomocą animacji, demonstruje się funkcjonalne działanie maski.

ZOBACZ PROJEKT

Konfigurator 3D
urządzenia chłodnicze

Rosyjska firma produkująca linię urządzeń chłodniczych dla handlu, zażądał stworzenia dla jego demonstracji 3D konfiguratora, który wymagał wyświetlania cech technicznych, modyfikacji i możliwych rozwiązań kolorystycznych. Opracowany produkt jest również używany do prezentacji.

ZOBACZ PROJEKT
ice
ice

Konfigurator butów
ręcznie robione

Trójwymiarowy konfigurator dla ręcznie robionego rosyjskiego producenta obuwia. Wiele uwagi poświęca się fotorealistycznemu wyświetlaniu materiałów skórzanych. Funkcjonalność konfiguratora pozwala zmienić główny Materiał buta, rodzaj i kolor sznurówek, wygląd i kolorystykę podeszwy, rodzaj wyściółki i wkładki. W przypadku niektórych gatunków istnieje możliwość wyboru koloru Ranta i mikropory.

ZOBACZ PROJEKT

Interaktywna strona 3D

Demonstracja obszarów działalności firmy Szklarskiej w nowatorskim formacie. Trójwymiarowy interaktywny model budynku z adnotacjami opisującymi dziedziny działalności, a także animacje na grupy wejściowe przyciągają uwagę odwiedzających.

ZOBACZ PROJEKT
home
map

Interaktywna mapa
wpływy z objaśnieniami

Dla firmy producenta urządzeń do nadzoru wideo opracowano interaktywną mapę 3D wskazującą regiony, w których prowadzona jest działalność. Również adnotacje wyskakujące zawierają informacje o projektach wykonanych w regionie i link do niego.

ZOBACZ PROJEKT

Interaktywny konfigurator
wnętrze (demo)

Projekt demonstracyjny ma na celu pokazanie możliwości zastosowania technologii w projektowaniu wnętrz. Wykazano możliwość elastycznego dostosowywania tekstury tapety, jej rozmiaru, skali i rotacji – i to wszystko w czasie rzeczywistym. Projekt działa zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych.

ZOBACZ PROJEKT
inter
book-fox

Konfigurator opakowań

Firma specjalizująca się w produkcji opakowań do towarów postanowiła zaoferować swoim klientom możliwość samodzielnego skonfigurowania pojemnika. Dostępne jest nakładanie obrazów i dopasowywanie wymiarów.

ZOBACZ PROJEKT

Interaktywny towar 3D
na stronie (demo)

Projekt demonstracyjny pokazujący możliwość osadzenia trójwymiarowych modeli produktów bezpośrednio w treści strony witryny. Nie spowalniając witryny i pokazując doskonałą wydajność na wszystkich platformach.

ZOBACZ PROJEKT
shell
hockey

Interaktywna prezentacja kija

Zalety zakrzywionej kij przed klasycznym w formacie 3D bezpośrednio na miejscu. Prezentacja w kilku etapach opowiada o technologii i jej zaletach. Z obserwacji klienta, konsument stał się o wiele łatwiej zrozumieć cechy proponowanej technologii.

ZOBACZ PROJEKT

Interaktywna prezentacja
3D parku trampolinowego

Jasny i zabawny interaktywny trójwymiarowy model Parku trampolinowego bezpośrednio na miejscu. Możliwość poznania dostępnych w parku pocisków, liczby trampolin i nie tylko. I oczywiście możliwość zapisania się na zajęcia.

ZOBACZ PROJEKT
hockey
hockey

Interaktywna kartka z życzeniami

Mały, zabawny projekt z naszego studia na Boże Narodzenie. Projekt ukrył kilka bardzo ciekawych "paschalok", można je znaleźć? I oczywiście ładny animowany Fox z akompaniamentem muzycznym.

ZOBACZ PROJEKT

Twoja wyobraźnia

Do tej pory istnieje możliwość realizacji najśmielszych pomysłów w przestrzeni trójwymiarowej. Od interaktywnych produktów trójwymiarowych po konfiguratory, od prezentacji po witrynę. Jesteśmy zawsze gotowi Ci w tym pomóc.

ZOBACZ PROJEKT
Twoja wyobraźnia

Zdecydowanie powinieneś dowiedzieć się więcej o aplikacji Web 3D

Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania.

Proszę się przedstawić.

Telefon

E-mail

Klikając przycisk akceptujesz Warunki
politycy Konfederacji