Modele stl

Na podstawie każdego przedstawionego zdjęcia, rysunku lub szkicu stworzymy wielokątne modele 3D wdowolnej forme, gotowe do Interakcji z drukarcą 3D lub CNC. Modele są produkowane w formacie STL.

Na tej stronie przedstawiono przykłady kilku zrealizowanych przez nas projectów. Prezentowane są zdjęcia i szkice przesłane nam przez klientów oraz zrzuty ekranu modeli, które wykonujemy. Nasze modele 3D mogą być stosowane w każdym programie do obróbki CNC.

Procedura pracy i koszt:

1

Modelowanie.
Opracowanie trójwymiarowych modeli i animacji, które mają być używane w aplikacji. Rozwój może być prowadzony przez naszych specjalistów lub możemy korzystać z dostarczonych przez ciebie modeli.

2

Funkcjonalność.
Projekt zakłada ścisłe przeplatanie interaktywnych modeli i zwykłych elementów Witryny. Współpracujemy z doświadczonymi agencjami cyfrowymi, które pomogą opracować wszystkie niezbędne elementy interfejsu użytkownika i dostosować go do wszystkich platform.

3

Testowanie.
Po sprawdzeniu, czy projekt działa na wszystkich platformach i urządzeniach, przekazujemy oryginalne dane projektu do Twoich techników lub instalujemy je samodzielnie.

4

Towarzyszenie.
Jesteśmy zainteresowani, aby wszystkie opracowane przez nas projekty działały i przynosiły korzyści. Dlatego całkowicie bezpłatnie towarzyszymy projektowi w pierwszym miesiącu, dokonujemy korekt i monitorujemy wydajność.

Aby obliczyć koszt projektu, skontaktuj się z nami lub wypełnij brief i wyślij na e-mail. Specjaliści przygotują dla Ciebie obliczenia i propozycję w dniu odwołania. Wypełnij brief

Pracujemy z pakietami oprogramowania, takimi jak:

Blender

ZBrush

3Ds MAX

MAYA

i inne

Tworzenie modeli STL dla CNC

 

 ТTaki plik zawiera pełne informacje o geometrii przyszłego obiektu. Modelowanie obiektu pozwoli na produkcję części za pomocą drukarki 3D lub instalacji CNC. Aby stworzyć model, specjaliści organizacji CyberFox będą potrzebować: zdjęcia, szkicu, rysunku i rysunku obiektu.

 

Zalety modeli STL dla Drukarki 3D

  Przyjmujemy do pracy wnioski o różnej złożoności, zapewniając klientowi produkt wysokiej jakości. Niektóre przykłady naszych prac są oferowane do zapoznania się na stronie profilu usługi. Gotowy Model STL dla CNC jest kompatybilny z dowolnym oprogramowaniem. Ufają nam, ponieważ:

 
  • zespół studia składa się z profesjonalistów, którzy mają wystarczające umiejętności, wiedzę i umiejętności, aby skutecznie wykonywać zadania bez względu na trudność;
  • pracujemy do pełnego zatwierdzenia;
  • pomoc w opracowaniu zadania technicznego dla 3D artysty;
  • wprowadzanie zmian i korekt;
  • zapewniamy klientowi wsparcie techniczne w późniejszym drukowaniu lub frezowaniu utworzonego elementu.
  • praca jest zawsze poddawana ściśle na czas.

 Możesz wysłać materiały do oceny pracy za pośrednictwem wygodnego posłańca lub e-maila

Zdecydowanie powinieneś dowiedzieć się więcej o aplikacji Web 3D

Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania.

Proszę się przedstawić.

Telefon

E-mail

Klikając przycisk akceptujesz Warunki
politycy Konfederacji