Produkty 3D

Interaktywny produkt 3D na Twojej stronie internetowej. Daj klientowi możliwość obejrzenia trójwymiarowego modelu produktu ze wszystkich stron. Korzystanie z fotorealistycznych materiałów w modelach nie pozostawi nikogo obojętnym. Jak pokazują badania, ponad 80% konsumentów stwierdziło, że modele 3D umieszczone na stronach zachęcają ich do zakupu produktu.
Produkty tego formatu od dawna nie są tylko piękne dodatki i dekoracje, jest to konieczność dla każdej nowoczesnej firmy, która ma platformy transakcyjne w Internecie. Możliwość integracji z dowolnym znanym CMS handlowych, doskonała praca na wszystkich urządzeniach i absolutna niezależność od instalacji wtyczek firm trzecich.
Wątpisz, że jest to konieczne dla Twojej firmy? Zostaw aplikację, a wyślemy ci żywe przykłady, które nie pozostawi cię obojętnym.

Oglądaj portfolio

Procedura pracy i koszt:

1

Modelowanie.
Opracowanie trójwymiarowych modeli i animacji, które mają być używane w aplikacji. Rozwój może być prowadzony przez naszych specjalistów lub możemy korzystać z dostarczonych przez ciebie modeli.

2

Funkcjonalność.
Projekt zakłada ścisłe przeplatanie interaktywnych modeli i zwykłych elementów Witryny. Współpracujemy z doświadczonymi agencjami cyfrowymi, które pomogą opracować wszystkie niezbędne elementy interfejsu użytkownika i dostosować go do wszystkich platform.

3

Testowanie.
Po sprawdzeniu, czy projekt działa na wszystkich platformach i urządzeniach, przekazujemy oryginalne dane projektu do Twoich techników lub instalujemy je samodzielnie.

4

Towarzyszenie.
Jesteśmy zainteresowani, aby wszystkie opracowane przez nas projekty działały i przynosiły korzyści. Dlatego całkowicie bezpłatnie towarzyszymy projektowi w pierwszym miesiącu, dokonujemy korekt i monitorujemy wydajność.

Aby obliczyć koszt projektu, skontaktuj się z nami lub wypełnij brief i wyślij na e-mail. Specjaliści przygotują dla Ciebie obliczenia i propozycję w dniu odwołania. Wypełnij brief

Pracujemy z pakietami oprogramowania, takimi jak:

Blender

ZBrush

3Ds MAX

MAYA

i inne

3D model produktu rozwój

 

 Modelowanie 3D jest konieczne podczas produkcji i sprzedaży produktów lub ich pakowania. Jest ona oferowana w następujących przypadkach, jeśli:

 
  1. Należy ocenić fizyczną lub techniczną cechę towaru przed jego przygotowaniem w normalnych wymiarach;
  2. Wymagane jest odtworzenie interaktywnego 3D dla witryny produkt.

 W takich rozwiązaniach należy skorzystać z usług profesjonalista w tej dziedzinie.

 Modele 3D są elementem doskonałej jakości dokumentów technicznych, a podstawą do stworzenia prototypu. Jest to Grafika komputerowa, która łączy techniki i urządzenia, które są niezbędne do tworzenia dużych obiektów w trójwymiarowych przestrzeniach.

 

Zalety interaktywnych produktów 3D na stronie

 
  1. Oszczędności na reklamie. Projekt stworzonych obiektów trójwymiarowych można skorygować, nie tworząc go raz na raz z pustego arkusza (na przykład w celu dostosowania koloru, zmiany projektu opakowań). To znacznie obniża cenę tworzenia nowych zdjęć do materiału promocyjnego (w porównaniu do sesji zdjęciowych).
  2. Wizualnie pokazać obiekt. Grafika 3D pozwala w pełni pokazać obiekt na portalu lub podczas prezentacji, aby klienci mogli go obiektywnie ocenić. Zmniejszyć koszty zdjęć studyjnych.
  3. Przy składaniu zamówienia, można uzyskać zdjęcia o wysokiej rozdzielczości w odpowiednim stylu dla ciebie, co jest dość wygodne, gdy istnieje wiele nośników reklamowych.

 Pod metodami konieczne jest zrozumienie metod opracowania modelu produktu-liczenia jego cech, rysowania i wielu innych.

Zdecydowanie powinieneś dowiedzieć się więcej o aplikacji Web 3D

Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania.

Proszę się przedstawić.

Telefon

E-mail

Klikając przycisk akceptujesz Warunki
politycy Konfederacji