Aplikacja 3D

Interaktywne aplikacje 3D dla Twojej witryny.
Technologia, z którą pracujemy, nie ogranicza cię do tworzenia tylko konfiguratorów, prezentacji i produktów 3D. Możliwe jest tworzenie aplikacji o dowolnym poziomie trudności z pożądaną funkcjonalnością aż do gier.
Wyjątkowość technologii polega na tym, że nie ma potrzeby instalowania wtyczek innych firm do przeglądania i pracy z interaktywną aplikacją. Obsługiwane są wszystkie przeglądarki i systemy operacyjne, a co ważniejsze, aplikacje są wieloplatformowe i działają świetnie na wszystkich urządzeniach, od komputerów stacjonarnych po urządzenia mobilne.
Jesteśmy gotowi opracować aplikację, która zamknie wszystkie twoje potrzeby. Zostaw aplikację lub skontaktuj się z nami, nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą Ci sporządzić zadanie techniczne i obliczyć koszt.

Oglądaj portfolio

Procedura pracy i koszt:

1

Modelowanie.
Opracowanie trójwymiarowych modeli i animacji, które mają być używane w aplikacji. Rozwój może być prowadzony przez naszych specjalistów lub możemy korzystać z dostarczonych przez ciebie modeli.

2

Funkcjonalność.
Projekt zakłada ścisłe przeplatanie interaktywnych modeli i zwykłych elementów Witryny. Współpracujemy z doświadczonymi agencjami cyfrowymi, które pomogą opracować wszystkie niezbędne elementy interfejsu użytkownika i dostosować go do wszystkich platform.

3

Testowanie.
Po sprawdzeniu, czy projekt działa na wszystkich platformach i urządzeniach, przekazujemy oryginalne dane projektu do Twoich techników lub instalujemy je samodzielnie.

4

Towarzyszenie.
Jesteśmy zainteresowani, aby wszystkie opracowane przez nas projekty działały i przynosiły korzyści. Dlatego całkowicie bezpłatnie towarzyszymy projektowi w pierwszym miesiącu, dokonujemy korekt i monitorujemy wydajność.

Aby obliczyć koszt projektu, skontaktuj się z nami lub wypełnij brief i wyślij na e-mail. Specjaliści przygotują dla Ciebie obliczenia i propozycję w dniu odwołania. Wypełnij brief

Pracujemy z pakietami oprogramowania, takimi jak:

Blender

ZBrush

3Ds MAX

MAYA

i inne

Tworzenie aplikacji interaktywnych

 

 Treści wizualne przyciągają uwagę publiczności w sieci. Jeszcze większe wskaźniki obecności witryn można osiągnąć za pomocą aplikacji internetowych 3D. Dzieje się tak, gdy użytkownik wchodzi w interakcję z proponowanymi obiektami trójwymiarowymi.

 Technologia pozwala:

 
  • pokaż produkty w przestrzeni trójwymiarowej;
  • konfiguruj własne elementy sceny lub obiektów w 3D;
  • symulować różne sytuacje użytkowania produktu;
  • symuluj całkowite zanurzenie klienta w środowisku wirtualnym.
 

Zalety korzystania z aplikacji 3D

 Technologia przyciąga, ze względu na łatwość użycia: nie trzeba instalować wtyczek innych firm na stronie, aby odwiedzający mógł zobaczyć i współdziałać z interaktywnym materiałem. Większość popularnych systemów operacyjnych, a także przeglądarek obsługuje trójwymiarowe tworzenie stron internetowych w technologii WebGL. Główny plus: aplikacje 3D są uniwersalne dla wszystkich platform-działają poprawnie na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych.

 Interaktywne aplikacje 3D:

 
  • przyciągają konsumenta za pomocą Rzeczywistośći rozszerzonej;
  • wykazują w wykresie objętościowym proces budowy obiektów architektonicznych;
  • okazują trójwymiarową przestrzeń pomieszczenia i przedmioty w nim zawarte (na przykład przyszły projekt pomieszczenia).

 Technologia opracowuje modele wolumetryczne i animacje. Aplikacje internetowe 3D bezproblemowo pasują do zwykłych elementów Witryny. Przed wdrożeniem w portalu program jest testowany pod kątem błędów, wydajności na wszystkich urządzeniach.

 Zaskoczony skalą? Wyobraź sobie, że wszystko to przyczynia się do biznesu klienta, aby przejść do następnego poziomu i zwiększyć liczbę konsumentów. Pomagamy osiągnąć wynik: opracowujemy indywidualny projekt, naprawiamy błędy w nim, instalujemy na Twoim portalu internetowym i towarzyszymy przez cały miesiąc za darmo.

Zdecydowanie powinieneś dowiedzieć się więcej o aplikacji Web 3D

Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania.

Proszę się przedstawić.

Telefon

E-mail

Klikając przycisk akceptujesz Warunki
politycy Konfederacji