3D Kofigurator towarów

Jest to innowacyjne narzędzie sprzedaży, które umożliwia konsumentom łatwą konfigurację produktu z ustawieniami, które ich interesują, takimi jak kolor, materiał lub element w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu. Konfigurator 3D produktu pozwala zwiększyć zainteresowanie klientów produktem dzięki ścisłej interakcji, co pozytywnie wpływa na chęć zakupu produktu.
Zamiast zwykłych "Spójrz na to, co mamy do zaoferowania", "oto nasz asortyment" - zapewniamy klientowi możliwość konfiguracji i spojrzenia na produkt w nowym formacie 3D, który pozwala zobaczyć go we wszystkich płaszczyznach 360 stopni. Co więcej, możesz zaproponować "wypróbowanie" dowolnego skonfigurowanego produktu do różnych wnętrz, aż do wykorzystania rozszerzonej rzeczywistości (AR)."

Główne cechy
3D konfiguratora

Główne cechy
3D konfiguratora

WYBIERZ KOLORY I MATERIAŁY

Skonfiguruj dowolne części produktu, które wymagają zmiany materiału, tekstury lub koloru w prosty i intuicyjny sposób.

WYBIERZ ODPOWIEDNIE KOMPONENTY

Dzięki wygodnemu i przejrzystemu interfejsowi użytkownika możesz łatwo dodawać lub usuwać elementy Produktu lub akcesoria, co pozwoli Ci tworzyć różne warianty produktu.

PODPOWIEDZI

Możliwość umieszczenia podpowiedzi bezpośrednio na modelu 3D produktu pomoże zwrócić uwagę na żądane części produktu lub pomóc użytkownikowi podpowiedzi.

PRZEŚLIJ ZDJĘCIA LUB LOGO

Umieść wszystkie przesłane obrazy bezpośrednio na powierzchni modelu 3D produktu.

OBRACANIE, ZBLIŻANIE I NAWIGACJA

Używamy prawdziwych modeli 3D, dzięki czemu można je zobaczyć we wszystkich płaszczyznach bezpośrednio w przeglądarce.

OPCJE I KOSZT

Pokaż w czasie rzeczywistym wpływ na koszty poszczególnych konfiguracji. Możliwe jest wdrożenie dowolnej funkcji.

Zastosowania i przykłady
3D konfiguratorów.

UBRANIE

Wszelkie rodzaje tkanin, o różnych fakturach i wzorach, mogą być używane w konfiguratorze. Możesz również dodać możliwość wypróbowania ubrań na modelu.

MOTOCYKLE I SAMOCHODY

Różne części samochodowe i motocyklowe można skonfigurować przy użyciu różnych materiałów, akcesoriów i opcji.

MEBLE

Daj możliwość "przymierzyć" meble z katalogu we wnętrzu domu. A co myślisz o możliwości samodzielnego skonfigurowania mebli?

BUTY I AKCESORIA

Konfiguratory obuwia wykazały niezwykle dobrą reakcję konsumentów. Zmiana kolorów, materiałów i tkanin poszczególnych elementów.

ZEGARKI I BIŻUTERIA

Można skonfigurować dowolne małe części, w tym kamienie szlachetne i tak dalej.

URZĄDZENIA PRZEMYSŁOWE

Konfiguratory w dziedzinie urządzeń przemysłowych, które są wykonane na zamówienie, dzięki możliwości zobaczenia i skonfigurowania produktu przed zakupem, okazały się całkiem dobre.

NIERUCHOMOŚĆ

Dużą popularność zyskały konfiguratory domków jednorodzinnych i kamienic. Zapewnij klientowi możliwość zastosowania różnych materiałów na ścianach, elewacji itp.

PRODUKTY NA ZAMÓWIENIE

Produkujesz towary o dużej zmienności elementów składowych, ale nie ma możliwości pokazania wszystkich opcji. Teraz to jest prawdziwe.

TWOJA WYOBRAŹNIA

Technologia WebGL pozwala zrealizować wszelkie Twoje pomysły

Rozwój konfiguratora 3D

 

 Jest to okazja do zaprezentowania potencjalnemu klientowi najlepszej jakości sprzedawanych produktów. Korzystanie z tej aplikacji 3D pozwoli zaoszczędzić czas użytkownika na dobór niezbędnych produktów i menedżerów do przetwarzania 3D zamówień. Ten konfigurator umożliwia użytkownikowi personalizację produktu dzięki wielu dostępnym parametrom.

 

Funkcje 3D konfiguratora produktów dla witryny

  Zintegrowana z witryną aplikacja 3D pozwoli w trójwymiarowym formacie zobaczyć realistyczny obraz produktów. Jeśli zamówisz konfigurator 3D w naszym studiu internetowym, umożliwi to Klientowi następujące manipulacje:

 

  • Zmiana koloru, tekstury produktu;
  • Zmiana materiałów;
  • Dodaj lub usuń poszczególne elementy;
  • Obracaj produkt w przestrzeni trójwymiarowej i przybliżaj.

Gotowa aplikacja jest kompatybilna z dowolnymi przeglądarkami i urządzeniami (PC, tablet lub telefon komórkowy).

 

 Zaleta

 Prezentowany konfigurator 3D pomoże zwiększyć popyt wśród klientów poprzez badanie każdego zamówienia. Osoba samodzielnie tworzy towar w odpowiednim kolorze, rozmiarze, materiale. Stworzony model zbliża się, obraca się o 360 stopni. Dodatkowo dostępne są opcje wykorzystania utworzonego produktu w określonych warunkach: zastosowanie do określonego projektu i tym podobne. Nasi pracownicy korzystają z oprogramowania konfiguracyjnego 3D z dodatkową rzeczywistością dla widoczności demonstracyjnej. Rozwój konfiguratora 3D można zamówić przez numer telefonu lub kontaktując się z menedżerami online.

Zdecydowanie powinieneś dowiedzieć się więcej o aplikacji Web 3D

Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania.

Proszę się przedstawić.

Telefon

E-mail

Klikając przycisk akceptujesz Warunki
politycy Konfederacji