Zdjęcia i wideo 3D

Modelowanie 3D i wizualizacja w formacie zdjęć/wideo to fotorealistyczna wizualizacja obiektów o bardzo różnym charakterze. Z reguły są to produkty przedsiębiorstw-biżuteria, samochody, meble, itp.
W wizualizacji 3D obiektów ogromną rolę odgrywają materiały, to znaczy właściwość powierzchni podkreślająca specyfikę modelu, a także światło (światło, cienie). W przeciwnym razie obiekt wydaje się fałszywy, nie realistyczny.
Zostaw wniosek, a nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania, które Cię interesują, pomoże Ci sporządzić techniczne zadanie i obliczyć koszt projektu.

Procedura pracy i koszt:

1

Modelowanie.
Opracowanie trójwymiarowych modeli i animacji, które mają być używane w aplikacji. Rozwój może być prowadzony przez naszych specjalistów lub możemy korzystać z dostarczonych przez ciebie modeli.

2

Funkcjonalność.
Projekt zakłada ścisłe przeplatanie interaktywnych modeli i zwykłych elementów Witryny. Współpracujemy z doświadczonymi agencjami cyfrowymi, które pomogą opracować wszystkie niezbędne elementy interfejsu użytkownika i dostosować go do wszystkich platform.

3

Testowanie.
Po sprawdzeniu, czy projekt działa na wszystkich platformach i urządzeniach, przekazujemy oryginalne dane projektu do Twoich techników lub instalujemy je samodzielnie.

4

Towarzyszenie.
Jesteśmy zainteresowani, aby wszystkie opracowane przez nas projekty działały i przynosiły korzyści. Dlatego całkowicie bezpłatnie towarzyszymy projektowi w pierwszym miesiącu, dokonujemy korekt i monitorujemy wydajność.

Aby obliczyć koszt projektu, skontaktuj się z nami lub wypełnij brief i wyślij na e-mail. Specjaliści przygotują dla Ciebie obliczenia i propozycję w dniu odwołania. Wypełnij brief

Pracujemy z pakietami oprogramowania, takimi jak:

Blender

ZBrush

3Ds MAX

MAYA

i inne

Wizualizacja 3D zdjęć i wideo

 

 Dzięki obrazowaniu zdjęć 3D istnieje możliwość zaprezentowania swojego produktu w najlepszym świetle. Na przykład funkcje, zastosowania i urządzenia produktu. W wizualizacji wideo, dzięki animacji można pokazać obiekt w ruchu i aplikacji.

 Istnieje wiele metod modelowania trójwymiarowego. Do kategorii 1 należy grafika bez zmiany formy. Obiekty można przesuwać lub obracać. W innym przypadku stosuje się transformację. Najtrudniejsze opcje to animacja.

 

Zalety wizualizacji wideo modeli 3d

 Rozwój wizualizacji wideo modeli 3d ma wiele zalet:

 
  1. Wyświetlanie obiektu pod różnymi kątami;
  2. Grafik;
  3. Stosując proporcje boków Wyświetlacza, można zademonstrować rzeczywiste wymiary produktów.

 Co możesz zauważyć o wadach? Do trudności rozwojowych warto zwrócić uwagę na pracochłonność i koszty energii. Jednak czas produkcji można zmniejszyć. Przed utworzeniem projektów opracowujemy staranne scenorysy filmów. Jest odtworzony, biorąc pod uwagę wyzwania wideo.

 

Etapy pracy

 Tworzenie trójwymiarowych filmów i obrazów do witryny i aplikacji dla różnych urządzeń odbywa się w następującej kolejności:

 
  1. Modelowanie – tworzenie trójwymiarowego obiektu.
  2. Teksturowanie – nałożona jest Tekstura i materiały.
  3. Rigging jest stworzenie wirtualnych podpor;
  4. Animowanie;
  5. Renderowanie jest wizualizacją wykonanej grafiki i zapisu.
  6. Kompozycja jest połączeniem niektórych szczegółów w końcowych scenach. Na przykład integrowanie scen 3D w materiałach filmowych, korektach kolorów i dodawaniu efektów.

 Z powyższego można wywnioskować, że obszar ten był szeroko stosowany, więc popyt na te produkty jest wysoki.

Zdecydowanie powinieneś dowiedzieć się więcej o aplikacji Web 3D

Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania.

Proszę się przedstawić.

Telefon

E-mail

Klikając przycisk akceptujesz Warunki
politycy Konfederacji