Prezentacja 3D

Interaktywna prezentacja 3D na twojej stronie-najlepszy sposób, aby wyraźnie powiedzieć o zaletach swoich produktów, cech konstrukcyjnych, wykazać pracę unikalnej technologii, i nie tylko.
Spójna historia lub możliwość wyboru przez Klienta punktów zainteresowania i rozważenia szczegółów – do wyboru, możliwości są ogromne. Korzystanie z prawdziwych modeli 3D pozwoli obracać i przybliżać obiekty we wszystkich płaszczyznach. Fotorealistyczne materiały i tekstury pozwolą pokazać kolorowy obraz Twoich produktów lub technologii klientowi. Nie martw się o użytkowników witryny, którzy logują się z urządzeń mobilnych – oni, podobnie jak użytkownicy komputerów PC, bez problemu będą mogli cieszyć się interaktywną prezentacją.
Spraw, aby Twoja strona i produkty były przedmiotem podziwu, a my pomożemy Ci w tym. Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą Ci wykonać zadanie.

Oglądaj portfolio

Procedura pracy i koszt:

1

Modelowanie.
Opracowanie trójwymiarowych modeli i animacji, które mają być używane w aplikacji. Rozwój może być prowadzony przez naszych specjalistów lub możemy korzystać z dostarczonych przez ciebie modeli.

2

Funkcjonalność.
Projekt zakłada ścisłe przeplatanie interaktywnych modeli i zwykłych elementów Witryny. Współpracujemy z doświadczonymi agencjami cyfrowymi, które pomogą opracować wszystkie niezbędne elementy interfejsu użytkownika i dostosować go do wszystkich platform.

3

Testowanie.
Po sprawdzeniu, czy projekt działa na wszystkich platformach i urządzeniach, przekazujemy oryginalne dane projektu do Twoich techników lub instalujemy je samodzielnie.

4

Towarzyszenie.
Jesteśmy zainteresowani, aby wszystkie opracowane przez nas projekty działały i przynosiły korzyści. Dlatego całkowicie bezpłatnie towarzyszymy projektowi w pierwszym miesiącu, dokonujemy korekt i monitorujemy wydajność.

Aby obliczyć koszt projektu, skontaktuj się z nami lub wypełnij brief i wyślij na e-mail. Specjaliści przygotują dla Ciebie obliczenia i propozycję w dniu odwołania. Wypełnij brief

Pracujemy z pakietami oprogramowania, takimi jak:

Blender

ZBrush

3Ds MAX

MAYA

i inne

Tworzenie prezentacji internetowych 3D

 

 Prawidłowo opracowany materiał do portalu pozwoli wizualnie przedstawić potencjalnemu klientowi wszystkie zalety świadczonych usług lub produktów w formacie 3D. Nad tworzeniem prezentacji internetowych 3D pracują profesjonaliści, którzy wiedzą, jak opłaca się przedstawić najważniejsze informacje i zainteresować użytkownika. Za pomocą takiego narzędzia, będziemy wyświetlać wszystkie cechy produktu, główne zasady działania i tak dalej.

 

Zalety interaktywnej prezentacji 3D na stronie

 Opracujemy każdy szczegół, tworząc unikalne modele z maksymalną dokładnością. Dzięki prezentacji internetowej osoba będzie mogła przybliżyć układ, rozwinąć pod określonym kątem, aby zbadać obiekt ze wszystkich stron. Usługa programistyczna obejmuje uruchamianie aplikacji zarówno z przeglądarki na komputer, jak i na urządzeniach mobilnych. Do głównych zalet interaktywnej prezentacji 3D dla portali tematycznych należą eksperci:

 
  • precyzyjna obróbka części tworzonych modeli;
  • wow-efekt od odwiedzających witrynę;
  • możliwość zapoznania potencjalnego klienta z produkowanym produktem, usługą;
  • aplikacja pokazuje główne zalety produktów;
  • praca gotowego programu odbywa się w trybie offline, bez obowiązkowego udziału operatora;
  • rozpocznij prezentację na komputerach PC, tabletach lub smartfonach.
 

Jak pracujemy?

 Pracownik studia zbiera materiały fotograficzne do opracowania prezentacji 3D na stronie. Po tym zespół specjalistów rozpoczyna procedurę modelowania każdego elementu, uważnie opracowując układy. Działanie aplikacji internetowej jest budowane zgodnie ze scenariuszem zatwierdzonym przez Klienta. Pierwszy miesiąc po uruchomieniu monitorujemy jakość pracy i wprowadzamy niezbędne zmiany jeśli są potrzebne. Aby zamówić usługi, skontaktuj się z menedżerami online lub zadzwoń na Telefon służbowy.

Zdecydowanie powinieneś dowiedzieć się więcej o aplikacji Web 3D

Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania.

Proszę się przedstawić.

Telefon

E-mail

Klikając przycisk akceptujesz Warunki
politycy Konfederacji